oleg_vedmedenko (oleg_vedmedenko) wrote,
oleg_vedmedenko
oleg_vedmedenko

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ:

1. Неділя 8-ма після П’ятидесятниці. Божественна літургія, архієрейський чин (неділя, 2 серпня 2020 року Божого, початок о 9-00):

- загальна та індивідуальна сповідь, Євангеліє, Євхаристія, Причастя;
- недільна проповідь (архієрейська);
- оголошення, вітання з днем народження;
- архієрейське благословення;
- освячення води, хрестиків, ікон;
- панахида за в Бозі спочилих;
- акафіст перед чудотворною іконою “НЕВИПИВАНА ЧАША” - за тих, хто потерпає від духів злоби піднебесних пияцтва, куріння та наркоманії (кожна перша неділя місяця).

У недільній школі для дітей - літні канікули.

Середа-п’ятниця – піст.

Служіння звершується у строгій відповідності до вимог встановленого в Україні адаптивного карантину.

У храмі одночасно може знаходитись не більше ніж визначена кількість осіб з дотриманням дистанції не менше 1,5 метри та обов’язково у засобах індивідуального захисту (захисна маска/респіратор). При вході в приміщення здійснювати обробку рук антисептиком (священики додатково перед звершенням проскомидії і причастям) та температурний скринінг. На території, прилеглій до будівлі церкви, дозволяється знаходитися з обов’язковим дотриманням соціальної дистанції між особами не менше 1,5 метра. Усім вірним мати маски, з собою взяти воду для запивки, парасолі по погоді.

Не благословляється цілування ікон, хреста, вітання за руку, взаємні обійми. Причастя подавати вірним в руку (права рука на ліву, як для благословення) - Тіло й Кров Христові одночасно, як на літургії раніш освячених дарів. Особам з ознаками вірусної інфекції (кашель, нежить, температура, біль у горлі тощо) - присутність суворо забороняється, навіть на церковному дворі.

Нагадуємо, що після Трійці змінилися диптихи на 40-уст за здоров’я та за спокій (записки читаються священиками біля престолу щолітургії). Можна подавати записки на півроку - від Трійці до Різдва.

НАША АДРЕСА: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 27. Громада «Христового Воскресіння» Української Незалежної Апостольської Православної Церкви (УНАПЦ). Настоятель Єпископ Олег (Ведмеденко). Тел. +380962301777, +380665806016.

ПІДТРИМКА МІСІЙНОГО СЛУЖІННЯ: http://vedmedenko.org.ua/help.php Ми молимося за жертводавців Божої справи щолітургії.

Хай благословить Вас Господь, хай засяє на Вас лицем Своїм, і хай дасть Вам мир…

Tags: РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ
Subscribe

 • Блаженная доля святых

  Блаженная доля святых – уйти не мучаясь, и не печалясь. Здесь о божестве, а не о человечестве... *** Своими силами не победить грех – только в…

 • Насилие вызывает сопротивление

  Насилие вызывает сопротивление. Верный способ дискредитировать любую идею – внедрять ее силой... *** Без Бога в сердце – все плохо. С Духом Святым…

 • Вышла в свет новая книга епископа Олега Ведмеденко

  Вышла в свет новая книга епископа Олега Ведмеденко – Курс лекций «Воскресение. Мир ангельский» (на украинском языке, 140 стр.; на русском языке –…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments