oleg_vedmedenko (oleg_vedmedenko) wrote,
oleg_vedmedenko
oleg_vedmedenko

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ:

1. Неділя 7-ма після П’ятидесятниці. Божественна літургія, архієрейський чин (неділя, 26 липня 2020 року Божого, початок о 9-00):

- загальна та індивідуальна сповідь, Євангеліє, Євхаристія, Причастя;
- недільна проповідь (архієрейська);
- оголошення, вітання з днем народження;
- архієрейське благословення;
- освячення води, хрестиків, ікон;
- панахида за в Бозі спочилих;
- молебень Ісусу Христу звичайний.

У недільній школі для дітей - літні канікули.

Середа-п’ятниця – піст.

Служіння звершується у строгій відповідності до вимог встановленого в Україні адаптивного карантину (постанова КМУ від 20 травня 2020 р. № 392 зі змінами та доповненнями та рішення Луцької міської ради від 22 липня 2020 р.: "проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід та дотримання фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра").

У храмі одночасно може знаходитись не більше ніж 34 особи з дотриманням дистанції не менше 1,5 метри та обов’язково у засобах індивідуального захисту (захисна маска/респіратор). При вході в приміщення здійснювати обробку рук антисептиком (священики додатково перед звершенням проскомидії і причастям) та за необхідністю - температурний скринінг. На території, прилеглій до будівлі церкви, дозволяється знаходитися з обов’язковим дотриманням соціальної дистанції між особами не менше 1,5 метра. Усім вірним мати маски, з собою взяти воду для запивки, парасолі по погоді.

Не благословляється цілування ікон, хреста, вітання за руку, взаємні обійми. Причастя подавати вірним в руку (права рука на ліву, як для благословення) - Тіло й Кров Христові одночасно, як на літургії раніш освячених дарів. Особам з ознаками вірусної інфекції (кашель, нежить, температура, біль у горлі тощо) - присутність суворо забороняється, навіть на церковному дворі. Будьмо уважні. Якщо громада не зможе виконати приписи та обмеження карантину, доведеться повернутися до келійно-закритого служіння.

Нагадуємо, що після Трійці змінилися диптихи на 40-уст за здоров’я та за спокій (записки читаються священиками біля престолу щолітургії). Можна подавати записки на півроку - від Трійці до Різдва.

НАША АДРЕСА: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 27. Громада «Христового Воскресіння» Української Незалежної Апостольської Православної Церкви (УНАПЦ). Настоятель Єпископ Олег (Ведмеденко). Тел. +380962301777, +380665806016.

ПІДТРИМКА МІСІЙНОГО СЛУЖІННЯ: http://vedmedenko.org.ua/help.php Ми молимося за жертводавців Божої справи щолітургії.

Запрошуємо всіх, молимося за всіх. Миру й відради Вам духовної...

Tags: РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments