oleg_vedmedenko (oleg_vedmedenko) wrote,
oleg_vedmedenko
oleg_vedmedenko

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ:

1. Неділя 1-ша після П’ятидесятниці. Всіх святих. Божественна літургія (неділя, 14 червня 2020 року Божого, початок о 9-00):

- молитва, Євангеліє, Євхаристія, Причастя;
- освячення води, хрестиків, ікон;
- панахида за в Бозі спочилих;
- недільна проповідь (архієрейська, після Літургії, записується).

Недільна школа для дітей закрита на карантин, занять немає.

У цю неділю - заговини на Петрів піст. З понеділка, 15 червня, - початок Петрового посту.

З огляду на адаптований карантин - благословляються треби з додержанням відповідних санітарних заходів (Постанова КМУ від 20 травня 2020 р. № 392 зі змінами та доповненнями).

У зв’язку з переходом наших громад на келійно-закрите служіння (Указ правлячого архієрея від 21 березня 2020 року Божого) та обмеженнями, введеними на час оголошеного в Україні адаптивного карантину літургійне служіння в цю неділю звершується іще самим священиком - без диякона, паламаря, хору та мирян. Щодо подальшого богослужіння - в залежності від епідеміологічної ситуації (країна, область) та рішення місцевої влади (Луцьк - ведуться відповідні консультації, на цьому тижні чекаємо виразних рекомендацій, моліться). Вірним у цей час (неділя, о 9-00) благословляється ставати на спільну домашню молитву, таким чином звершуючи духовну Літургію соборної Церкви.

Записки на молитву приймаються в електронному форматі. Молитовні записки за здоров’я та за спокій можна подавати на електронну адресу настоятеля: Єпископу Олегу (Ведмеденку), oleg.vedm@gmail.com або http://www.vedmedenko.org.ua/contact.php

НАША АДРЕСА: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 27. Громада «Христового Воскресіння» Української Незалежної Апостольської Православної Церкви (УНАПЦ). Настоятель Єпископ Олег (Ведмеденко). Тел. +380962301777, +380665806016.

ПІДТРИМКА СЛУЖІННЯ: http://vedmedenko.org.ua/help.php Ми молимося за жертводавців Божої справи щолітургії.

Молимося за всіх, хай береже Вас Господь. Миру й відради Вам духовної...

Tags: РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments