oleg_vedmedenko (oleg_vedmedenko) wrote,
oleg_vedmedenko
oleg_vedmedenko

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ:

1. День Святої Трійці, П’ятидесятниця. Божественна літургія, святковий чин (неділя, 7 червня 2020 року Божого, початок о 9-00):

- молитва, Євангеліє, Євхаристія, Причастя;
- спів “Царю Небесний...”;
- коліновклонні молитви;
- освячення квітів та зілля;
- освячення води, хрестиків, ікон;
- літія за в Бозі спочилих;
- недільна проповідь (архієрейська, після Літургії, записується).

Недільна школа для дітей закрита на карантин, занять немає.

Середа-п’ятниця – піст.

У зв’язку з переходом наших громад на келійно-закрите служіння (Указ правлячого архієрея від 21 березня 2020 року Божого) та обмеженнями, введеними на час оголошеного в Україні адаптивного карантину (Рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 4 червня 2020 року) літургійне служіння в цю неділю звершується самим священиком - без диякона, паламаря, хору та мирян. Щодо подальшого богослужіння - в залежності від епідеміологічної ситуації та рішень загальнодержавної та регіональної влади, моліться. Вірним у цей час (неділя, о 9-00) благословляється ставати на спільну домашню молитву, таким чином звершуючи духовну Літургію соборної Церкви.

Освячення зілля на Святу Трійцю 2020 року Божого благословляється звершити вірними у домашніх церквах (див. Указ від 6 червня 2020 року "Про освячення зілля на Святу Трійцю 2020 року Божого").

Записки на молитву приймаються в електронному форматі. Молитовні записки за здоров’я та за спокій можна подавати на електронну адресу настоятеля: Єпископу Олегу (Ведмеденку), oleg.vedm@gmail.com або http://www.vedmedenko.org.ua/contact.php

НАША АДРЕСА: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 27. Громада «Христового Воскресіння» Української Незалежної Апостольської Православної Церкви (УНАПЦ). Настоятель Єпископ Олег (Ведмеденко). Тел. +380962301777, +380665806016.

ПІДТРИМКА СЛУЖІННЯ: http://vedmedenko.org.ua/help.php Ми молимося за жертводавців Божої справи щолітургії.

Молимося за всіх, хай береже Вас Господь. Миру й відради Вам духовної...

Tags: РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments