oleg_vedmedenko (oleg_vedmedenko) wrote,
oleg_vedmedenko
oleg_vedmedenko

ПРО ПЕРЕХІД НАШИХ ГРОМАД НА ПОВНИЙ КАРАНТИН

З благословення Преосвященного Олега (Ведмеденка), Єпископа Волинського і Галицького Української Незалежної Апостольської Православної Церкви

ПРО ПЕРЕХІД НАШИХ ГРОМАД НА ПОВНИЙ КАРАНТИН

У зв’язку з неможливістю виконати розпорядження Уряду щодо обмеження кількості осіб, які приймають участь у масових релігійних заходах (не більше 10 осіб) у повній мірі та без лукавства, та маючи за прецедент позицію Вселенського патріархату, на період оголошеного в країні карантину (до особливої вказівки) благословляю перехід наших громад на келійно-закрите служіння.

1. «Узявши ж хліб і вчинивши подяку, поламав і дав їм, проказуючи: Це тіло Моє, що за вас віддається. Це чиніть на спомин про Мене...» (Лук.22:19). Аби таїнство Євхаристії не припинялося, священикам служити читані Літургії приватно, без присутності вірних, так само й постові панахиди.

2. З треб благословляю лише чин похорону та хрещення «заради страху смертного», так само при потребі уділяти Причастя раніш освячених Дарів (сповідь-причастя). Під час звершення требних служінь священикам дотримуватися необхідних вимог та рекомендацій (у тому числі й щодо кількості присутніх); використовувати засоби захисту дихальних шляхів.

3. «Отож, хочу я, щоб мужі чинили молитви на кожному місці, підіймаючи чисті руки без гніву та сумніву...» (1Тим.2:8). Щонеділі, о 9-00, усім вірним ставати на спільну домашню молитву, таким чином звершуючи духовну Літургію соборної Церкви, пам’ятаючи слова Господні: «Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них...» (Матв.18:20)

4. «Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом...» (Еф.6:18). Бог не в шлунку, Бог в серці. Щодень приймати духовне Причастя благодаті, знаючи, що «Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать...» (Як.4:6)

5. Благодать по вірі, віра ж від слухання (Матф.9:29; Рим.10:17). Постійно живитися хлібом духовним – слухати, читати, переглядати матеріали нашої Біблійної школи на офіційному сайті, каналі YouTube та наших сторінках у соцмережах.

6. Найголовніше ж – смирятися, не даватися паніці світу цього. Просто роби, що належить, і хай буде, що буде. З миром Божим. Бог є, нас ведуть, і все буде добре!

Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа хай буде з усіма вами.


21 березня 2020 року Божого,

+ Єпископ Олег (Ведмеденко)

Tags: ПРО ПЕРЕХІД НАШИХ ГРОМАД НА ПОВНИЙ КАРАН
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

  РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ: 1. Неділя 14-та після П’ятидесятниці. Божественна літургія, архієрейський чин (неділя, 26 вересня 2021 року Божого, початок…

 • Боль – это кнут

  Боль – это кнут. Не будет немощности («я хочу») – не будет и скорби; не будет гордыни – не будет и (потребности) страдания... «Господь любит людей,…

 • Высшая духовная практика есть практика вверения

  Высшая духовная практика есть практика вверения… *** «Но избави нас от лукавого» – здесь от лукавого ума... *** «И когда они ели, Иисус взял хлеб…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments